Як реалізувати великі обсяги дров’ної продукції

Відповідь на запитання, яке було приховано у назві цієї статті просто – на електронних майданчиках інноваційної системи Прозорро.Продажі. На цих торгах ви маєте можливість реалізувати не лише дров’яну продукцію, а й інші лісоматеріали різної якості.

Після реєстрації на одному із акредитованих електронних майданчиків, учасники отримують можливість взяти участь у торгах та отримати бажане в короткі строки. Крім того, адміністратор виконує всі необхідні дії задля того, щоб сторони дотримались виконання зобов’язань, передбачених в договорі.

Що заважало реалізації раніше

Через розквіт корупції та кумівських відносин, державний бюджет України дуже довго страждав. Від цього економіка країни впадала до занепаду, а громадяни страждали через зростання цін та тарифів. З того моменту, як набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України про введення нових правил проведення онлайн-закупівель, державний бюджет поповнили на 35 більярдів гривень.

Постанова діє більше року. На сьогодні, це найефективніша інновація, котра принесла користь не лише певній сфері підприємницької діяльності, а й всій державі взагалі. Оскільки територія країни укрита лісами на 16%, Україна має отримувати великі доходи від реалізації цього виду продукції.

Як стало відомо із матеріалів інформаційного порталу Мегасейл, новою системою поки користуються винятково великі лісгоспи. Ви можете ознайомитись із усіма новинами по даному питанню на порталі Megasale. Окрім того, м радимо оформити підписку на соціальні мережі, щоб завжди бути в курсі останніх новин.

Як мі вже казали, Прозорро принесло більше 37 мільярдів гривень доходу в державний бюджет нашої країни за період з 2016 року. Така інформація є позитивною, та запевнює нас, що розквіт економіки країни не за горами. На сайті megasale.com.ua є інформація, що до системи Прозорро наразі підключено близько 40 електронних майданчиків.

Таким чином ви завжди отримаєте можливість обрати собі надійну платформу, котра буде максимально зручною для вас, а також як допоможе досягти необхідного результату у найкоротші строки.