Відстежуйте вигідні пропозиції торгів на онлайн-майданчику Prozorro. Продажі

Аукціонні торги відомі з давніх часів та до цього дня користуються заслуженою довірою, як з боку продавців, так і покупців. Наприклад, в Україні сьогодні можливо з вигодою придбати товари на акредитованих майданчиках Прозорро.Продажі, на яких проводяться публічні аукціони з продажу товарів, робіт та послуг, починаючи з купівлі або оренди нерухомості, закінчуючи природним газом. Більше інформації можна отримати за посиланням: https://www.ueex.com.ua/rus/ueex/sections-council/representatives-natural-gas.

Як проходять торги на майданчиках Прозорро.Продажі

В першу чергу, розберемося з системою аукціонних торгів. Для виявлення найбільш підходящого пропозиції організації оголошують відкритий аукціон та надають на загальний огляд пропозицію про покупку або продаж того чи іншого товару. Найчастіше до такої системи вдаються державні організації, які прагнуть до максимальної прозорості проведення торгових угод. 

Компанії, які пропонують найбільш вигідну ціну або ж умови, виходять на фінішну пряму в торгах та розглядаються в якості головних кандидатів для співпраці. Правила участі в аукціоні, організації торгів, складання пропозицій та інші нюанси докладно описані в спеціальних документах, якими керуються всі учасники.

Що можна придбати

Так, на акредитованих майданчика Prozorro. Продажі можна побачити пропозиції з продажу нерухомості, в тому числі, недобудованих об’єктів, комунального майна, активів збанкрутілих організацій. Комерційні компанії або приватні особи мають право викупити запропоновані на аукціоні товари. Для цього необхідно пройти реєстрацію в якості учасника та дотримати певні норми процедури оформлення купівлі-продажу. 

На сторінці з описом товару вказуються умови його придбання, номер лота, дата торгів, розмір гарантійного внеску, контакти уповноважених з продажу осіб та інша інформація. У разі необхідності постійного моніторингу пропозицій, що поступають, можна оформити підписку на сайті електронного торгівельного майданчика Prozorro. Продажі.

Організатор торгів отримує інформацію про учасників лише після оголошення переможця. Це робить умови рівними для всіх учасників та виключає корупцію.