Торги на Прозорро

В даний час завдяки торговій платформі Прозорро.Продажі стало можливо придбати або продати державні активи, а так само енергетичні ресурси. Відкриті аукціони проводяться в режимі онлайн на електронних торгових майданчиках, акредитованих системою Прозорро.Продажі. Тут можна легко та вигідно купити ресурси за вартістю нижче, ніж ринкової. Більше інформації тут: https://www.ueex.com.ua/eng/ueex/sections-council/representatives-natural-gas/.

Робота з торгівельним майданчиком

Для того щоб отримати доступ до інформації, розміщеної на майданчику біржі для укладання угод та участі в торгівлі, не потрібно платити додаткові внески. Після реєстрації учасник повинен лише внести гарантійний внесок.

Кожен бажаючий може стати власником природного газу, якщо відвідає акредитований портал Прозорро.Продажі, після чого заповнить необхідні поля для реєстрації. Далі можна переходити до пропозицій та брати участь в аукціоні.

Постачальники для виставлення лотів також повинні пройти процедуру реєстрації на акредитованому торгівельному майданчику. Потрібно буде теж оформити свій особистий профіль, відправити всі документи, що підтверджують володіння природним газом, а далі можна виставляти продукт для торгів. Всі учасники в аукціонах повністю анонімні до моменту укладення угоди. Це виключає можливість корупції або тіньової оборудки.

Переваги електронних торгів

Електронні торги — це спосіб купівлі та продажу майна або послуг для потреб замовників: бюджетних установ, державних або муніципальних органів, а також великих федеральних компаній.

На електронних торгах можна здати в оренду, продати або купити будь-яку нерухомість і транспорт, а також отримати замовлення на ремонт і перевезення або виконати інші роботи для замовників. Товар, робота чи послуга, яку збирається купити або продати замовник, називається лотом, або об’єктом закупівлі.

Робота з акредитованими майданчиками Прозорро.Продажі має величезну кількість переваг. Це і легкість в укладанні угоди, простота роботи на сайті, цінова політика набагато нижче, ніж на ринку. Залишаються задоволеними обидві сторони. Це унікальний майданчик, де кількість учасників регулярно збільшується.

Проведення торгів на електронних торговельних майданчиках дозволяє знизити закупівельні ціни, заощадити бюджетні гроші, скоротити терміни проведення закупівель та спростити закупівельний процес.

Використання конкурентних способів закупівлі прямий доступ до замовлень забезпечують рівні можливості для всіх учасників торгів, а електронна форма проведення процедур робить механізм закупівель більш прозорим, що знижує ризики для її учасників.