Як купити промислову деревину на онлайн майданчику ТБ УЕБ

Якщо ви хочете купити промислову деревину у великому обсягу напряму від заготівельника, реєструйтеся на Товарній біржі «Українська Енергетична Біржа»! Це онлайн платформа зі зручним функціоналом та широкими можливостями для користувачів. ТБ УЕБ – акредитований партнер системи державних закупівель Прозорро, що гарантує доступ до відкритих торгів та новин про оголошені тендери про купівлю-продаж українського лісу. На публічних аукціонах системи ProZorro щодня проходять сотні торгів різноманітною продукцією, сировиною, оформлюються замовлення на роботи та послуги. Через майданчик ТБ УЕБ, де можна зареєструватися за посиланням sale.ueex.com.ua, можна купити лісосировину за вигідними ринковими цінами.

Призначення та характеристики промислової деревини

В Україні добре розвинута галузь лісозаготівлі (наша країна займає 6 місце в Європі по запасам сировини). Лісові господарства отримують лісосировину різної якості та призначення шляхом рубок головного користування, плановик робіт по оздоровленню та формуванню насаджень дерев, в рамках догляду за лісом.

До промислової деревини відносяться кругляки та колоті матеріали, які отримують з хвойних та листяних порід дерев. Найчастіше на продаж промислова деревина виставляється у виді необроблених та неочищених від кори колод (сучки можуть залишатися на стовбурах). Промислова дерево сировина використовується для опалення тепло станцій та електростанцій, в різни галузях виробництва в процесах гідролізу, піролізу. Деревина промислового призначення може реалізовуватися на відкритих електронних торгах у вигляд цілих колод, розпиляних заготовок, трісок та відходів, що залишаться від деревообробних технологічних процесів.

Особливості продажу промислової деревини на онлайн торгах

Інформацію про особливості купівлі-продажу дерево сировини промислового та технічного призначення можна знайти за посиланням https://sale.ueex.com.ua/news/promyslova-derevyna-na-aukcionah-prozorro-prodazhi.

Кожен учасник електронних торгів отримує вигоди від торгових операцій. Лісогосподарства можуть продати свою продукцію за ринковими цінами, діючи у рамках українського законодавства, без порушень закону. А будівельні та меблеві компанії, підприємці та державні установи мають можливість придбати деревину без «відкатів» та хабарів, напряму від лісозаготівельника по справедливій вартості.

Щоб купити промислову деревину, реєструйтеся на ТБ УЕБ!

Для того, щоб прийняти участь у електронних торгах, реєструйтеся на надійному онлайн майданчику — Товарній біржі «Українська Енергетична Біржа»!Новини про нові аукціони можна отримувати максимально оперативно, підписавшись на розсилку на електронну пошту чи месенджер. Ви будете отримувати новини про оголошені на Прозорро тендери в тій чи іншій галузі, щоб оперативно зареєструватися та приймати участь у електронних торгах.

Якщо у вас виникнуть питання по юридичним аспектам укладання угоди та виконання зобов’язань по контракту при перемозі у публічному аукціоні, ви можете звернутися до професіоналів ТБ УЕБ. Наші спеціалісти можуть повністю супроводжувати угоду від укладання до виконання чи захисту прав при порушення умов контракту. А також проконсультувати, як подавати заявку та приймати участь у торгах в режимі реального часу.

Плюсами біржових торгових операцій є можливість кожного учасника стати переможцем аукціону. Запропонувавши найкращі ціни. Для правильного ціноутворення потрібно провести попередній моніторинг ринкових цін, та тенденцій росту чи спаду обсягів у обраній ніші.