Куплю пиломатеріал на майданчику Прозорро.Продажі

С початку минулого року ви можете придбати деревину в Україні на повністю прозорому електронному аукціоні УЕБ. Через серйозну корупцію в регіоні уряд сприяє інноваціям. Окрім незаконних рубок, держава також втрачає мільярди гривень щороку в результаті продажу деревини за непрозорим планом. Зареєструвавшись на електронному веб-сайті біржі, ви зможете регулярно контролювати поточну ціну деревини та купувати якісну сировину в потрібний час.

Починаючи з 2020 року, відповідно до Лісовим кодексом України, виконання всіх лісогосподарських робіт є турботою орендарів лісу. Саме на тих хто взяв ліс в оренду лежить відповідальність за ефективне і раціональне використання лісових ресурсів, забезпечення відтворення, поліпшення породного складу і якості лісів, підвищення господарської цінності, а також охорона лісів від недобросовісних користувачів, самовільних порубок і захист від шкідників і хвороб.

Аукціон є формою проведення торгів, за результатами яких переможцю надається право на укладення договору оренди лісової ділянки або договору купівлі-продажу лісових насаджень.

Організація і проведення аукціонів з продажу права на укладення договорів оренди лісових ділянок і договорів купівлі-продажу лісових насаджень здійснюється відповідно до постанови Українського уряду.

Рішення про проведення аукціонів з продажу права на укладення договорів оренди або права на укладення договорів купівлі-продажу приймається продавцями, якими в межах своєї компетенції виступають органи державної влади суб’єктів України при здійсненні повноважень.

Організацію та проведення аукціонів з продажу права на укладення договорів оренди лісових ділянок або права на укладення договорів купівлі-продажу лісових насаджень, розташованих на землях лісового фонду України, здійснює комітет лісового господарства.

Діяльність лісгоспів в господарському плані буде координуватися в регіонах на рівні суб’єктів України. Лісгоспи будуть успішно стикуватися з іншими видами територіального господарства-сільськими підприємствами, підприємствами народних промислів, будівельними та іншими підприємствами, фабриками з переробки деревної сировини і сільськогосподарської та іншої продукції, виготовлення, виробництва пилопродукції, деревних плит, паперу та картону.

Якщо ви хочете прийняти участь у аукціоні, переходьте на сайт, та дізнавайтесь більш докладно: https://www.ueex.com.ua/presscenter/news/kuplu-pilomaterial-na-ofitsijnomu-majdanchiku-prozorroprodazhi/