Як правильно ознайомитись з особистим кабінетом на електронному майданчику

Процедура реєстрації на електронному майданчику не потребує дуже багато часу. Звичайно, тут багато залежить від конкретно обраного сервісу, але в цілому все відбувається приблизно одним чином. Робочий кабінет – це те місце, до якого ви отримуєте доступ лише після того, як виконується для цього всі основні вимоги. Тобто, ви повинні бути вже акредитованим користувачем.

Після того, як процедура реєстрації вже пройдена, ви можете перейти в свій особистий кабінет користувача. Саме в цьому блоці ви можете знайти детальну інформацію про постачальників. Ознайомитися з історією повідомлень, оцінити інтерфейс самого сервісу, ознайомитися з тим як подаються заявки, знайти реєстр заявок й так далі.

Якщо говорити коротко, то всі основні та самі важливі функції знаходяться саме в особистому кабінеті. Саме тому, цьому блоку потрібно приділити особливу увагу. Це стосується всіх електронних майданчиків, що підключені до системи ПроЗорро. Українська Універсальна Біржа не стала тому виключенням, тому вам потрібно приділяти достатньо уваги саме таким питанням.

На що варто звернути особливу увагу?!

Що стосується основних пунктів в особистому кабінеті, яким потрібно приділяти особливу увагу, то їх досить багато.

Перш за все, варто зупинитися на таких розділах, як:

  • Повідомлення – тут ви можете знайти всі сповіщення та повідомлення, які могли надійти від постачальника на конкретно обраному майданчику. В цьому ж блоці ви зможете отримати відповідь на питання від технічної підтримки;
  • Налаштування повідомлень – в цьому блоці ви можете самостійно обрати, які повідомлення та сповіщення вам буде цікаво переглядати, а що краще ігнорувати;
  • Моя організація – тут ви зможете найти детальну інформацію про конкретну компанію, починаючи з загальної інформації та закінчуючи детальними даними;
  • Торги – це ще один важливий блок, в якому користувач може ознайомитися з представленим переліком торгів, які відповідають налаштування в його фільтрі. Важливо зазначити, що учасникам потрібно попередньо навчитися, як правильно й максимально ефективно можна використовувати сам фільтр.

Звичайно, є багато інших важливих блоків, які також потрібно враховувати. Тут вже все залежить безпосередньо від вас й того, наскільки для вас це цікаво.