Асоціації «Біржових та електронних майданчиків» – це некомерційна організація професійних учасників біржової сфери. Організація була заснована близько 5 років тому з метою створення сприятливих умов для роботи. Усі члени Асоціації мають можливість ділитися навичками, підтримувати один одного та обмінюватися значущими даними. Всі ці можливості абсолютно безкоштовні.
Враховуючи безумовно значні переваги членства, щоб приєднатися до Асоціації, потрібно відповідати чітким вимогам організації. Згодом ви отримаєте актуальну інформацію про порядок вступу до Асоціації «Біржових та електронних майданчиків» aeaep.com.ua.
Які документи потрібні?
Процедура прийому для всієї компанії, як державної, так і приватної, безумовно ідентична. Перш за все, потрібно зібрати певний перелік документів і відповідати основним вимогам Статуту компанії.
Пакет документів:
- Заява з проханням прийняти кандидата до участі. Документ повинен бути засвідчений печаткою. Додаток можна завантажити в Інтернеті.
- Копія статуту майбутнього учасника, також підписана та засвідчена керівником юридичної особи. Наявність печатки незамінна.
- Копія документа з фонду оплати праці.
- Документ загальних зборів учасників юридичної особи-учасника. Протокол повинен засвідчити рішення про введення останнього до Асоціації.
Особа, яка представляє кандидата, повинна сплатити членський внесок та подати готовий пакет документів до Асоціації. Розмір платежу різниться, тому радимо дізнатись більш точну інформацію на гарячій лінії.
Що отримує новообраний член Асоціації?
Приблизно п’ять років Асоціація працює на українських просторах, що сприяє формуванню взаємодії та підтримки між учасниками ринку. Безперечно, кожен без винятку підрозділ організації знаходиться в рівних умовах і отримує значні переваги від відповідного членства.
Ефективна та надійна допомога полягає у постійному партнерстві, спільному вирішенні правових проблем, інформаційній допомозі. Головною вимогою компанії є неодмінне надання допомоги від кожного учасника кожному, хто її потребує.
З метою регулювання взаємодії та контролю рівних прав було складено постійний і суворий перелік прав та обов’язків. Невиконання статуту компанії призводить до виключення з перечення та непрактичності відновлення роботи в організації.