Незабаром в Україні відкриються земельні аукціони

Сьогодні українці багато говорять про реалізацію цього плану, його перспективи та недоліки. Високопрофесійні люди з аграрного сектору ще не озвучили певних заяв. Все стане зрозуміліше лише через кілька місяців, коли будуть виконані перші процедури продажу землі приватним особам. Під час створення об’єктивної торгівлі керівництву України слід також враховувати думку власників акцій, оскільки їхня власність становить більший обсяг сільськогосподарських площ.

Торги з продажу землі — аспекти поведінки

Позитивну причину формування ринку та руху аукціонів із продажу землі в Україні не придушили обмеження продажу сільськогосподарських земель. Надання права розпоряджатися своїми земельними активами без обмежень – це величезна частина демократичної країни.

Яка нерівність незмінно була на ринку землі в Україні. У селі живуть люди, які за часів СРСР працювали у колгоспах та спільних господарствах та володіють земельною ділянкою. Водночас, городяни більше не мають таких пільг, на відміну від тих, хто проживає в селі. Водночас виникла можливість вільно продавати своє господарство або здавати в оренду наділи, маючи безперервний капітал. Оптимізувати функціональність в аграрній сфері та дотриматись права, визначеного Конституцією для всієї України, допоможе Закон № 552.

1 липня 2021 року без урахування місця проживання всі особи, які є резидентами України, мають право отримати у власність земельну ділянку площею 100 га. Викуп землі буде здійснюватися у приватних торговців. 

Виборні представники народу зараз вважають головним питанням ймовірність торгівлі сільськогосподарськими землями через Prozorro. Його діяльність охоплює продаж землі без порушення законодавства та забезпечує дохід від філії для України, а крім того, фактичне управління є цінним джерелом.

Земельна ділянка на аукціоні Prozorro

Вже можна буде придбати землю на веб -сайті УУБ. Незабаром торгівля землею буде ближче, і люди, які мають намір стати її учасниками, повинні заздалегідь підготуватися до цього. З метою продажу земель, підготовлених під посіви або пасовища, на аукціонах у системі Prozorro проходять через реєстрацію на сайті Української універсальної біржі. Величезна купа інформації про земельний ринок міститься на сайті УУБ https://www.uub.com.ua/prozorro/perspektivni-rinki/zemelni-dilyanki/

Спеціалізовані онлайн-платформи зобов’язуються відкрито та об’єктивно організовувати продаж державного та муніципального регіонального майна в Україні. Джерело Prozorro.Sale блокує всі операції із ознаками корупції та закритого шахрайства. З моменту його заснування минуло 5 років, і завдяки публічним продажам компанія інвестувала більше 37,7 млрд. грн. у державний бюджет. З цієї причини необхідним кроком з боку влади має стати створення взаємодії тендерів на землю на Прозорро.