Модернізація функціоналу пошуку на Prozorro

В електронній системі публічних закупівель Prozorro оновлено функцію пошуку торгів. Крім того, виправлено недоліки в роботі порталу, впроваджено нові можливості.

Офіційна інформація щодо змін, оновлень в роботі Prozorro завжди доступна на сайті Асоціації «Біржові та електронні майданчики»: aeaep.com.ua.

Нові можливості функціоналу

В роботу системи додано наступні можливості:

 1. При пошуку торги відображаються від останніх актуальних до найстаріших.
 2. Вирішена проблема пошуку закупівлі за кодом ЄДРПОУ замовника.
 3. При пошуку стало доступним одночасне застосування одного або декількох фільтрів. Наприклад, пошук закупівель за критерієм відкритих торгів і переговорної процедури або вибір фільтрів спрощених торгів з COVID-19.

Також в оновленій версії пошук публічних закупівель можливий за такими критеріями:

 1. назва торгів або порядковий номер у системі;
 2. код товару;
 3. номер скарги;
 4. найменуванням, кодом ЄДРПОУ підприємства-учасника, замовника;
 5. очікуваною вартістю робіт чи товарів;
 6. датою проведення торгів;
 7. статусом торгів;
 8. регіоном.

Така модернізація функціоналу Prozorro сприятиме спрощенню аналізу актуальних, чинних або вже виконаних торгів, суттєво зменшить витрати часу на пошук необхідної інформації.

Які вдосконалення слід очікувати в найближчий час

Команда Prozorro не перестає отримувати фідбеки від користувачів мережі, проводячи детальну аналітику на доцільність впровадження та внесення змін до функціоналу. На основі отриманих даних протягом 2021 року теж слід очікувати покращень в роботі сервісу.

В перспективі планується:

 • Впровадити функцію пошуку торгів, договорів за ключовим словом чи фразою.
 • Реалізувати функцію роздрукування річного плану.
 • Створити додаткові фільтри для тендерів, планів за категоріями скарги, рік, постачальник.

Варто відзначити, що в кінці 2020 року портал Prozorro повернув в користування старий варіант офіційного сайту через проблеми в роботі нового. Після відновлення критичних недоліків запущена нова версія сайту. Поточні помилки в функціоналі, остаточна модернізація має бути закінчена до кінця 2021року.

Запуск оновленої версії системи – це виконання вимог постанови № 822 уряду України, де затверджено новий порядок створення, використання каталогу в режимі онлайн.