Котирування по природному газу на УЕБ

Завдяки масштабному проекту Прозорро.Продажі велику кількість енергетичних ресурсів можна купити за ціною, нижче ринкової. Система працює через комерційні майданчики, одним з них виступає Українська енергетична біржа. Вона забезпечує комфортні умови купівлі-продажу.

Котирування на УЕБ

Наразі, існує можливість користуватися та дізнаватися про календарі торгів енергоресурсами, такими як природний газ. Цю ідею вдалося втілити в життя завдяки Українській енергетичній біржі. Вона працю через Прозорро. Продажі. На майданчику представлена детальна інформація про аукціони та торги. Щоб отримати потрібні дані, достатньо натиснути на дату в календарі. Відразу з’явиться перелік майбутніх торгів. Зеленим виділені цифри, які вказують, скільки аукціонів відбулося за минулий день.

Детальну інформацію про все, що стосується природного газу можна побачити на спеціальній сторінці сайту www.ueex.com.ua/exchange-quotations/natural-gas/.

Природний газ

Газ – це дороге та важливе для кожної країни паливо. Купити його досить нелегко, а вигідні ціни знайти практично неможливо. Позбутися цього стереотипу допомагає Українська енергетична біржа. Вона родить продукт доступним, та встановлює ціну нижче ринкової.

Цією можливістю намагаються скористатися багато підприємств. Великий плюс в тому, що процес укладання угоди простий та зрозумілий. Будь-яка операція проводиться в порядку, який встановила держава. Тут відсутні тіньові угоди та корупційні механізми. Все проходить чисто та прозоро. Це допомагає привабити велику кількість власників природного ресурсу, а також охочих взяти участь в торгах на Прозорро.Продажі.

Особливості Української енергетичної біржі

УЕБ допомагає оформити велику кількість угод стосовно покупки та продажу природного газу. Офіційний портал компанії надає будь-яку інформацію.

Якщо наданої на сайті інформації недостатньо, можна зв’язатися з фахівцями по телефону. Ця послуга безкоштовна. Відповіді на питання будуть давати кваліфіковані працівники Української енергетичної біржі. Вони нададуть безкоштовну консультацію та допоможуть в будь-якому питанні.

Також можна зайти на сайт та ознайомитися з усіма правилами та умовами. Після цього достатньо пройти процедуру реєстрації. Це дасть можливість брати участь в аукціонах, стати покупцем або продавцем ресурсу.