Базовий пакет документів для участі в тендері

Участь в тендері – це досить відповідальний процес, до якого потрібно підходити максимально серйозно. Як показує практика, учасники, які не готуються до цього зарані, мають дуже низькі шанси на те, щоб отримати перемогу в торгах. Більш того, якщо навіть сама заявка буде оформлена з помилками, ви навіть не будете допущені до числа учасників. Відповідно, до етапу торгів ви навіть не зможете дістатись.

Що стосується вимог правильного оформлення пропозиції – вони чітко прописуються в самому оголошенні. Їх, в свою чергу, ви можете шукати на електронному майданчику tender.uub.com.ua. Звичайно, це лише один з акредитованих сервісів, який дозволяє вам зробити заявку на участь в тендері. Ви можете обрати один з 10-ти доступних майданчиків. Вони ж всі вказані в системі ProZorro, де з ними можуть ознайомитися навіть не акредитовані користувачі.

Що входить в базовий пакет документів

Насправді, цей перелік також може мати серйозні відмінності. Але, в цілому, все ж присутні умови, які зустрічаються у всіх оголошеннях без винятку.

  • Правильно оформлена та вчасно подана заявка, яка попередньо була завірена власником компанії. В ній також повинен бути присутній відповідний підпис;
  • Завірені копії установчих документів від юридичної особи. Також, повинен бути присутній ще й статут;
  • Детальний опис всього пакету документів, що був доданий до заявки;
  • Копія свідоцтва про проходження державної реєстрації;
  • Довідка, яка підтверджує, що у вас відсутня будь-яка заборгованість;
  • Фінансова звітність фірми за 3 крайні періоди. Важливо, щоб сама звітність була попередньо завірена податковим інспектором;
  • Копія ЄДРПОУ – важливо, щоб термін її давності не перевищував 15 днів;
  • Перелік осіб, які працюють разом з учасником від певної компанії.

Досить часто, учасники не звертають особливої уваги на всі ці моменти. Відповідно, вони отримують досить логічну та зрозумілу відмову й не допускаються до участі в тендерному замовленні. При цьому, якщо час на подання заявки все ще не вичерпаний, то в учасників є можливість виправити свої помилки та повторно відправити вже виправлену заявку.

Важливо зазначити, що організатор тендеру сам може змінювати перелік документів та умови для учасників. В такій ситуації, вони отримують можливість протягом 7 доданих днів внести відповідні корективи, або ж відмовитись від участі в таких торгах.